הפרובוקטור - לצעוק ולהוציא את כל מה שיש לנו על המדינה, וגם קצת על העולם

אמנות הפרזול, אמנות עבודת היד

טבעת עבודת יד

אמנים רבים טוענים שכשהם נכנסים למצב יצירה נדמה להם כי הם נכנסים לסוג של טראנס עשייה ויצירה מבלי לשים לב לסביבה שלהם או לזמן החולף. כאשר חלק מאמנות האמן היא צריפה ופרזול, התכשיטים הנוצרים הם אמנות לכל דבר. יתרה מזאת, אמנות הניתנת לענידה וקישוט.

תכשיטי אמן לרוב ימכרו בירידי מעצבים או בחנויות מעצבים או ממש מבית העסק של אותו אמן. בכדי להבין קצת על האמנות שעומדת מאחורי תכשיטים רבים, הבאנו לכם מספר דוגמאות לתכשיטים בעבודת יד שתרצו לענוד בעצמכם-

עגילים בעבודת יד

ברור לכולנו שעגילים יש בשפע ובכל מקום. בין אם בחנות בגדים או בחנות תכשיטים. בין אם בשוק או במתחם ירידים. אך עגילים בעבודת יד הם בעלי ערך רב יותר, מקוריים הרבה יותר ובדרך כלל יהיו חד פעמיים. כך שאם אתם מחפשים למשוך תשומת לב וגם לדעת שאין סיכוי שתתקלו בעוד מישהו עם אותו העגיל, עגילים כאלו הם בדיוק בשבילכם.

טבעות עבודת יד

טבעות עבודת יד יכולות לספר סיפור שאף טבעת אחרת לא תוכל. כאשר האמן מכין טבעת ומעטר אותה, הוא מכניס חלק מעצמו אל היצירה. כך שאם קיימת טבעת בעבודת יד שמצאה חן בעיניכם, סביר להניח שתאהבו את שאר היצירות של אותו אמן. נפש אמן יכולה להתחבר אליכם במגוון תחומים, טבעות בעבודת יד היא אחת מהם.

שרשראות

לשרשראות יש חוקיות שונה מטבעות ועגילים. שרשרת לרוב תיבחר על פי סגנון הלבוש. כך שאם החולצה בסגנון וי, תוכלו לענוד שרשרת ארוכה מעט מהצוואר. אם המחשוף שלכן גדול יותר, תוכלו לענוד שרשרת ארוכה מאוד. שרשראות בעבודת יד יכולות להיות הרבה מעבר למה שאתן מוצאות בחנויות. הן יכולות לבוא פשוטות או ססגוניות בעלות אימרה ודעה. הכל תלוי בכן.

צמידים

צמידים מאז ותמיד לא היו הערך העליון בעולם התכשיטנות. כאשר צמיד מקשט רק את מפרק כף היד, יהיה קשה למשוך תשומת לב רבה כמו שעגילים או שרשרת נאה תמשוך. אך אין זה אומר שצמידים בעבודת יד לא יכולים להיות מיוחדים יתר על המידה ולמשוך את תשומת הלב שמגיעה להם. הצמידים יכולים להתחבר אל טבעת, יכולים להיות במגוון צבעים ואפילו חריטה מרגשת יכולה לתת להם את החשיבות הנחוצה.

תכשיטים בעבודת יד הם עבודה קשה המצריכה מהאמן את מרב היצירתיות והדמיון שלו. כאשר אמן רוצה להפיץ ולפרסם את יצירותיו, מעבר לדגשים שלו הוא צריך לדעת איך להנגיש את האמנות שלו לציבור ובכך לממש את חזון תכשיטיו. לרוב האמן עצמו ימכור את תכשיטיו ובהחלט לא תוכלו לפספס אותו מאחר והאמנים הם בדרך כלל הדוגמנים של עצמם ומראים לכם את נראות התכשיטים שלהם על עצמם, לשפיטתכם.

השאירו לנו תגובה לפוסט

למה פרובוקטור?

לכל אחד יש משהו לומר, ביקורת או פירגון ולפעמים סתם לפרוק את מה שיש לו על הלב. במקום לשמור הכל בפנים תשפכו את זה על המקלדת 

פוסטים אחרונים

רוצים להישאר מעודכנים?

מבטיחים לכם שלא נשלח אי פעם חומר פרסומי אלא רק כתבות שלדעתנו יכולים לעזור לכם בכל הקשור לניהול עסק קטן בישראל

2019 כל הזכויות שמורות לפרובוקטור | בנייה וקידום: שמול קידום אתרים

גלילה לראש העמוד