הפרובוקטור - לצעוק ולהוציא את כל מה שיש לנו על המדינה, וגם קצת על העולם

היתרונות בלמידה עם מרצה מאשר לבד

כתיבת קוד בשיעור REACT

הרבה אנשים יהיו מוכנים להעיד כי הדרך הטובה ביותר עבורם ללמידה היא לבד. כאשר מילדות הורגלנו לשבת בכיתה ולהקשיב למורה, אפשר להבין למה אנשים רבים מעדיפים ללמוד לבד. לא כולם מסתדרים בכיתה גדולה שמאלצת אותם להילחם על תשומת ליבה של המורה.

אך למרות שקיימים האנשים שמעדיפים לבד, אנחנו בחרנו להראות לכם למה כל כך חשוב עבורכם ללמוד עם מרצה מוסמך. מרצה שיודע את החומר, עבר את כל התאוריות בו ומכיר את המקצוע בעל פה. מרצה כזה לא רק שיעביר אתכם את הקורס, אלא גם יגרום לכם להצליח, ליהנות ולקבל בתמורה.

מרצה מניע אתכם קדימה

כולנו יודעים כמה קל לעשות תוכנית לימוד, אך למצוא את הזמן האמיתי לשבת וללמוד הוא קשה. החיים מפריעים! תמיד יהיה עוד פרק בנטפליקס שאתם פשוט חייבים לראות, דוא"ל שאתם צריכים לשלוח, כוס קפה לעשות וכן הלאה. אך כאשר אתם מצטרפים לכיתה, אתם מחויבים ומתחייבים להגיע בזמן מסוים, לתקופת זמן מסוימת עם קבוצה מסוימת של אנשים אשר כולם פועלים לאותה המטרה שלכם- שיפור היכולות שלכם בנושא הנלמד.

מרצה משאיר אתכם בקצב הנכון

בכיתה, יהיו פעמים שתצטרכו לדבר. המרצה או החברים שלכם לקורס ישאלו שאלות ויכול להיות שאתם תהיו אלה שיצטרכו לענות. אתם יודעים שאין לכם לאן לברוח כאשר נשאלת שאלה בכיתה דבר המעודד הקשבה מתמדת למתרחש ולנלמד ומחדד את יכולות הריכוז שלכם.

מרצה נותן משוב מיידי

במהלך קורס, קיימת האפשרות של למידה פרקטית. כך לדוגמא, קורס react native מאפשר לכם לשבת בקורס וללמוד מבחינה מעשית את שפת התכנות, ישירות במחשב האישי שלכם. כך, אם אתם נתקלים בבעיה, נתקלים במשהו שלא הבנתם, המרצה שלכם יוכל באופן מיידי לעזור לכם ולהראות לכם את הדרך הנכונה לפתרון הבעיה.

מרצה גורם לכם להרגיש בנח

אתם נמצאים בכיתה עם עוד מספר אנשים בעלי אותה רמת ידע שיש לכם. הידיעה הזו יכולה לגרום לכם להרגיש הרבה יותר בנח בתחילתו של קורס ומאפשרת לכם להכיר ולהבין אנשים חדשים. כאשר כולם באותה הסירה, מובן שכולם עושים טעויות ומכל טעות של אחר, אתם יכולים ללמוד גם. תפקידו של המרצה הוא להראות לכם את הדרך, חרף הטעויות ואי ההבנות. מה שאתם צריכים לזכור זה שאם אנשים אחרים למדים מהטעויות שלכם, למדו גם אתם מטעויות של אחרים. הקשיבו ורשמו הערות.

מרצה טוב הוא מרצה שמאמין בדרך שהוא סולל עבור תלמידיו ועוזר להם לרכוש ניסיון מעשי בתחום אותו הם לומדים. כך למשל, אם נחזור שוב לאותו קורס react native, תוכלו למצוא קורסים מעשיים בעיקרם שיעזרו לכם להכיר, ללמוד ולשנן את שפת הקוד הנדרשת בהנאה ובליווי צמוד תמידי.

השאירו לנו תגובה לפוסט

למה פרובוקטור?

לכל אחד יש משהו לומר, ביקורת או פירגון ולפעמים סתם לפרוק את מה שיש לו על הלב. במקום לשמור הכל בפנים תשפכו את זה על המקלדת 

פוסטים אחרונים

רוצים להישאר מעודכנים?

מבטיחים לכם שלא נשלח אי פעם חומר פרסומי אלא רק כתבות שלדעתנו יכולים לעזור לכם בכל הקשור לניהול עסק קטן בישראל

2019 כל הזכויות שמורות לפרובוקטור | בנייה וקידום: שמול קידום אתרים

גלילה לראש העמוד