הפרובוקטור - לצעוק ולהוציא את כל מה שיש לנו על המדינה, וגם קצת על העולם

הוט, הדבר חם והוא ממש פה

טלוויזיה

אין אדם בארץ שלא מכיר את חברת הכבלים 'הוט'. אך בזמן שאין אדם שלא מכיר את 'הוט' אנשים רבים לא מכירים את כל האפשרויות של'הוט' יש להציע. 'הוט' כבר מזמן לא רק טלוויזיה וכבר מזמן לא עוסקת רק בתכנים מחו"ל כדי לתת לכם חוויית צפייה רבגונית יותר. בואו תראו מה עוד יש ל'הוט' להציע לכם-

הטלוויזיה

'הוט' הבינה מזמן שהיא לא יכולה להישאר על התכנים הרגילים שנמצאים על מסך הטלוויזיה והחלה לחפש עוד רעיונות לתכנים. מעבר לתכנים שהיא מייבאת מארצות שונות, ל'הוט' יש ערוץ שלם המספק אך ורק תוכניות שהיא מפיקה. התוכניות לרוב איכותיות, מקוריות ונותנות במה ליוצר הישראלי, דבר שבעבר היה קשה לעשות. 'הוט' מעודדת יצירה ישראלית בשלב ז'אנרים כגון: דוקומנטרי, דרמה, דרמה קומית ועוד.

להוט יש שיתופי פעולה עם HBO וכמו כן עם נטפליקס, שתי חברות מפורסמות בעולם בזכות התכנים המיוחדים והאיכותיים שלהם, דבר המעודד צפייה דווקא בממיר של 'הוט'.

טלפון

למרות שהטלפונים הנייחים כמעט ולא רלוונטיים יותר לעולם שלנו כיום (ותודה לטלפונים הניידים), הדבר יכול לשרת רבות משרדים וחברות שעדיין משתמשות בטלפונים הנייחים. שירותי הטלפון של 'הוט' מכילים

  • תא קולי
  • שיחה מזוהה
  • חסימת שיחות חסויות
  • אפשרות 'עקוב אחריי'
  • שירות השכמה
  • שעון מדבר
  • ועוד

'הוט' הבינה שטלפון נייח יכול לעשות הרבה מעבר לליצור שיחה ונותנת לכם להחליט את לפי רצונכם איך יתפקד הטלפון הנייח שלכם.

להצטרפות להוט עם החבילות הכי שוות כנסו עכשיו

אינטרנט

בואו נודה באמת, האינטרנט של היום הוא ממש לא האינטרנט של פעם. מה שבעבר הצריך מאיתנו לנתק את הטלפון הנייח, להתחבר לאינטרנט ולקוות שאף אחד לא מחפש אותנו בינתיים בטלפון, היום העניין ממש לא עובד ככה ולמעשה נדמה שהאינטרנט נמצא בכל מקום אפשרי. 'הוט' מעניקה לכם את האפשרות להתחבר לאינטרנט תוך כדי כניסה הצטרפות להוט ורכישה של חבילת הטריפל (אתם יכולים גם בלעדיה אבל בואו, זה משתלם) שמספקת לכם גם טלוויזיה, גם טלפון וגם אינטרנט. 'הוט' משתדלת להבין את מערך הפעילות שלכם באינטרנט ולהמליץ לכם על חבילות בתיאום לשגרת היום שלכם. מעבר לכך 'הוט' נותנת לכם הגנת סייבר מה שמגן על האינטרנט שלכם ועל הגלישה, ומונע פריצות לא רצויות למערכת שלכם.

חוויית צפייה

בזמן שכל ערוצי הטלוויזיה והכבלים עברו לחוויית צפייה ב-HD, קם לו משהו חדש בשם 4K. אם עוד לא שמעתם על 4K, הדבר החשוב והעיקרי ביותר שתרצו לדעת הוא שחוויית הצפייה מציגה רזולוציה בסדר גודל של כ-4000 פיקסלים לרוחב המסך ולמעשה נותנת הרגשה הרבה יותר ריאלית וחדה לנצפה בטלוויזיה. למה אנחנו מספרים לכם את זה? כי 'הוט' תומכת בצפיית ה-4K ומאפשרת לכם את חוויית הצפייה החדשנית הזו.

בשורה התחתונה, הצטרפות להוט יכולה לעשות לכם חיים קלים בכל נושא ההתחברות לטלוויזיה, לאינטרנט ובכלל, לעולם. כשיש 'הוט' אין שעמום בעולם.

השאירו לנו תגובה לפוסט

למה פרובוקטור?

לכל אחד יש משהו לומר, ביקורת או פירגון ולפעמים סתם לפרוק את מה שיש לו על הלב. במקום לשמור הכל בפנים תשפכו את זה על המקלדת 

פוסטים אחרונים

רוצים להישאר מעודכנים?

מבטיחים לכם שלא נשלח אי פעם חומר פרסומי אלא רק כתבות שלדעתנו יכולים לעזור לכם בכל הקשור לניהול עסק קטן בישראל

2019 כל הזכויות שמורות לפרובוקטור | בנייה וקידום: שמול קידום אתרים

גלילה לראש העמוד